Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması bulmacada nedir?

Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması“ sorusuna cevap olarak “HİPOKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca beden dokularında oksijen oranının azalması, bulmacada beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması ne demek, beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması tanımı, bulmaca sözlüğü 'beden dokularında oksijen oranının azalması', bulmaca çözümü beden dokularında oksijen oranının azalması, bulmaca soruları beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması açıklaması, beden dokularında oksijen oranının azalması nedir, sözlük beden dokularında oksijen oranının azalması, sözlükte beden dokularında oksijen oranının azalması, sözlükte beden dokularında oksijen oranının azalması ne