Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması bulmacada nedir?

Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beden Dokularında Oksijen Oranının Azalması“ sorusuna cevap olarak “HİPOKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

beden dokularında oksijen oranının azalması ne demek, sözlük beden dokularında oksijen oranının azalması, bulmaca beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması nedir, sözlükte beden dokularında oksijen oranının azalması ne, bulmaca soruları beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'beden dokularında oksijen oranının azalması', bulmacada beden dokularında oksijen oranının azalması, sözlükte beden dokularında oksijen oranının azalması, bulmaca çözümü beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması, beden dokularında oksijen oranının azalması tanımı