Bebeklerin Bir Elini Başına Kaldırarak Selâm Vermesi bulmacada nedir?

Bebeklerin Bir Elini Başına Kaldırarak Selâm Vermesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bebeklerin Bir Elini Başına Kaldırarak Selâm Vermesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bebeklerin Bir Elini Başına Kaldırarak Selâm Vermesi“ sorusuna cevap olarak “BAŞTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi tanımı, sözlükte bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, sözlük bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, bulmaca bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi ne demek, bulmacada bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, bulmaca sözlüğü 'bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi', bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi nedir, bulmaca soruları bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, sözlükte bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi ne, bulmaca çözümü bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi, bebeklerin bir elini başına kaldırarak selâm vermesi açıklaması