Bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan bulmacada nedir?

Bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan“ sorusuna cevap olarak “SEZERYAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan tanımı, bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan açıklaması, bulmaca soruları bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, bulmaca çözümü bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, bulmaca bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, bulmacada bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, sözlükte bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan ne, sözlükte bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan, bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan ne demek, bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan nedir, bulmaca sözlüğü 'bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan', bebeğin doğumunun vajinal kanal yerine karın duvarından doğumu için yapılan