Bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad bulmacada nedir?

Bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad“ sorusuna cevap olarak “AKEFALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bulmaca çözümü bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bulmaca sözlüğü 'bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad', bulmacada bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad nedir, bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad tanımı, bulmaca soruları bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad açıklaması, sözlükte bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad ne, sözlük bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad, bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad ne demek, sözlükte bebeğin başsız olarak doğmasına tıpta verilen ad