Beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş bulmacada nedir?

Beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş“ sorusuna cevap olarak “ELİFİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş açıklaması, sözlükte beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş ne, bulmaca sözlüğü 'beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş', bulmaca soruları beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş nedir, bulmaca çözümü beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, sözlük beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, sözlükte beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, bulmacada beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş tanımı, beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş ne demek, bulmaca beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş, beşparmak da denilen ve üzerine dikili çizgiler bulunan pamuklu bir kumaş