Bazan geceleri ufukta çakan parıltı bulmacada nedir?

Bazan geceleri ufukta çakan parıltı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazan geceleri ufukta çakan parıltı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazan geceleri ufukta çakan parıltı“ sorusuna cevap olarak “BALK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bazan geceleri ufukta çakan parıltı, bazan geceleri ufukta çakan parıltı tanımı, bazan geceleri ufukta çakan parıltı açıklaması, sözlükte bazan geceleri ufukta çakan parıltı ne, bulmaca sözlüğü 'bazan geceleri ufukta çakan parıltı', bulmaca çözümü bazan geceleri ufukta çakan parıltı, bulmacada bazan geceleri ufukta çakan parıltı, bazan geceleri ufukta çakan parıltı ne demek, bazan geceleri ufukta çakan parıltı nedir, bazan geceleri ufukta çakan parıltı, sözlükte bazan geceleri ufukta çakan parıltı, sözlük bazan geceleri ufukta çakan parıltı, bulmaca bazan geceleri ufukta çakan parıltı