Bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama bulmacada nedir?

Bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama“ sorusuna cevap olarak “HASUTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama ne demek, bulmaca soruları bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, bulmaca bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, sözlükte bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, bulmacada bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama, bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama nedir, sözlükte bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama ne, bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama', bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama tanımı, sözlük bazı yörelerde özellikle lohusa kadınlara yedirilen mama