Bazı mallardan devletçe alınan vergiler bulmacada nedir?

Bazı mallardan devletçe alınan vergiler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı mallardan devletçe alınan vergiler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı mallardan devletçe alınan vergiler“ sorusuna cevap olarak “RÜSUMAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bazı mallardan devletçe alınan vergiler', bulmaca çözümü bazı mallardan devletçe alınan vergiler, bazı mallardan devletçe alınan vergiler nedir, bazı mallardan devletçe alınan vergiler tanımı, bulmaca soruları bazı mallardan devletçe alınan vergiler, sözlükte bazı mallardan devletçe alınan vergiler ne, sözlük bazı mallardan devletçe alınan vergiler, bazı mallardan devletçe alınan vergiler açıklaması, sözlükte bazı mallardan devletçe alınan vergiler, bazı mallardan devletçe alınan vergiler ne demek, bulmaca bazı mallardan devletçe alınan vergiler, bazı mallardan devletçe alınan vergiler, bulmacada bazı mallardan devletçe alınan vergiler