Bazı eski Türk devletlerinde ve Moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl bulmacada nedir?

Bazı eski Türk devletlerinde ve Moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı eski Türk devletlerinde ve Moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı eski Türk devletlerinde ve Moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl“ sorusuna cevap olarak “BASKAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl açıklaması, sözlükte bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl ne, bulmaca çözümü bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl nedir, sözlük bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bulmacada bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, sözlükte bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl ne demek, bulmaca soruları bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bulmaca bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl, bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl tanımı, bulmaca sözlüğü 'bazı eski türk devletlerinde ve moğollar’da halktan vergi toplamakla görevl'