Bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml bulmacada nedir?

Bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml“ sorusuna cevap olarak “DİYALİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml nedir, bulmaca soruları bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml ne demek, sözlükte bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml ne, bulmaca bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bulmaca sözlüğü 'bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml', sözlükte bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml tanımı, bulmacada bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml açıklaması, sözlük bazı cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml