Bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit bulmacada nedir?

Bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit“ sorusuna cevap olarak “BANDROL”, “RAYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, sözlükte bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit ne, bulmaca soruları bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit ne demek, bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit tanımı, bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit açıklaması, bulmaca bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, sözlük bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, bulmaca sözlüğü 'bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit', bulmaca çözümü bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, sözlükte bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit, bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit nedir, bayrak direğinin tepesine süs olarak konan uzun kumaş şerit