Bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “DÜĞMEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, bulmaca bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek açıklaması, bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek tanımı, bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek nedir, bulmaca soruları bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, sözlük bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, sözlükte bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek ne, bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek ne demek, bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, bulmaca çözümü bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek', sözlükte bayat ekmeklerin tereyağında kavrulması ile yapılan bir yemek