Bataklıklarda yaşayan iri bir kuş bulmacada nedir?

Bataklıklarda yaşayan iri bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bataklıklarda yaşayan iri bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bataklıklarda yaşayan iri bir kuş“ sorusuna cevap olarak “BALABAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bataklıklarda yaşayan iri bir kuş tanımı, bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, bulmaca bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, bulmaca sözlüğü 'bataklıklarda yaşayan iri bir kuş', sözlük bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, bataklıklarda yaşayan iri bir kuş nedir, bulmaca çözümü bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, bataklıklarda yaşayan iri bir kuş açıklaması, bulmacada bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, bulmaca soruları bataklıklarda yaşayan iri bir kuş, sözlükte bataklıklarda yaşayan iri bir kuş ne, bataklıklarda yaşayan iri bir kuş ne demek, sözlükte bataklıklarda yaşayan iri bir kuş