Bataklık yerlerde yetişen bir ot bulmacada nedir?

Bataklık yerlerde yetişen bir ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bataklık yerlerde yetişen bir ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bataklık yerlerde yetişen bir ot“ sorusuna cevap olarak “TUNDRA”, “DANAKIRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bataklık yerlerde yetişen bir ot', bataklık yerlerde yetişen bir ot tanımı, bulmaca soruları bataklık yerlerde yetişen bir ot, bulmaca çözümü bataklık yerlerde yetişen bir ot, bataklık yerlerde yetişen bir ot, bataklık yerlerde yetişen bir ot ne demek, bulmacada bataklık yerlerde yetişen bir ot, sözlükte bataklık yerlerde yetişen bir ot, sözlükte bataklık yerlerde yetişen bir ot ne, bataklık yerlerde yetişen bir ot nedir, bataklık yerlerde yetişen bir ot açıklaması, bulmaca bataklık yerlerde yetişen bir ot, sözlük bataklık yerlerde yetişen bir ot