Barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi bulmacada nedir?

Barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi“ sorusuna cevap olarak “NADA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, bulmaca çözümü barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, bulmaca barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, sözlükte barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi açıklaması, barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi tanımı, sözlük barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, bulmaca soruları barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi, barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi nedir, sözlükte barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi ne, barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi ne demek, bulmaca sözlüğü 'barko iriliğinde üç direkli yelkenli gemi'