Bantu Dil Ailesine Ait Bir Dil bulmacada nedir?

Bantu Dil Ailesine Ait Bir Dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bantu Dil Ailesine Ait Bir Dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bantu Dil Ailesine Ait Bir Dil“ sorusuna cevap olarak “KİRUNDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bantu dil ailesine ait bir dil, bulmaca çözümü bantu dil ailesine ait bir dil, sözlükte bantu dil ailesine ait bir dil, bulmaca sözlüğü 'bantu dil ailesine ait bir dil', bulmaca bantu dil ailesine ait bir dil, sözlük bantu dil ailesine ait bir dil, bantu dil ailesine ait bir dil ne demek, bantu dil ailesine ait bir dil, bantu dil ailesine ait bir dil açıklaması, bantu dil ailesine ait bir dil nedir, sözlükte bantu dil ailesine ait bir dil ne, bulmaca soruları bantu dil ailesine ait bir dil, bantu dil ailesine ait bir dil tanımı