Balkanlar'da Konuşulan Doğu Roman Dili bulmacada nedir?

Balkanlar'da Konuşulan Doğu Roman Dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Balkanlar'da Konuşulan Doğu Roman Dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Balkanlar'da Konuşulan Doğu Roman Dili“ sorusuna cevap olarak “ULAHÇA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca balkanlarda konuşulan doğu roman dili, sözlük balkanlarda konuşulan doğu roman dili, bulmacada balkanlarda konuşulan doğu roman dili, balkanlarda konuşulan doğu roman dili açıklaması, balkanlarda konuşulan doğu roman dili, balkanlarda konuşulan doğu roman dili nedir, sözlükte balkanlarda konuşulan doğu roman dili ne, sözlükte balkanlarda konuşulan doğu roman dili, bulmaca çözümü balkanlarda konuşulan doğu roman dili, balkanlarda konuşulan doğu roman dili tanımı, bulmaca sözlüğü 'balkanlarda konuşulan doğu roman dili', bulmaca soruları balkanlarda konuşulan doğu roman dili, balkanlarda konuşulan doğu roman dili ne demek