Balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ bulmacada nedir?

Balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ“ sorusuna cevap olarak “İSPERMECET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ ne demek, balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ nedir, sözlükte balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ tanımı, balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ açıklaması, bulmaca balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, sözlükte balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ ne, bulmaca çözümü balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, bulmaca soruları balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, bulmaca sözlüğü 'balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ', sözlük balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, bulmacada balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ, balinaların başından çıkan ve mum yapımında kullanılan beyaz renkli bir yağ