Bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç bulmacada nedir?

Bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “KOZALAK”, “LÜMNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlük bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç tanımı, bulmaca çözümü bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, sözlükte bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç ne, bulmaca bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, bulmaca soruları bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç ne demek, bulmacada bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç', sözlükte bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç, bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç nedir, bal gibi yapışkanlı sütü olan bir ağaç