Bakteriyel Bir Bağırsak Enfeksiyonu bulmacada nedir?

Bakteriyel Bir Bağırsak Enfeksiyonu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakteriyel Bir Bağırsak Enfeksiyonu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakteriyel Bir Bağırsak Enfeksiyonu“ sorusuna cevap olarak “PARATİFÜS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu ne, bulmaca bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bulmaca sözlüğü 'bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu', sözlük bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bulmaca soruları bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bulmaca çözümü bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu nedir, bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu açıklaması, sözlükte bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu tanımı, bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu ne demek, bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu, bulmacada bakteriyel bir bağırsak enfeksiyonu