Bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü bulmacada nedir?

Bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü“ sorusuna cevap olarak “BASİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bulmaca sözlüğü 'bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü', sözlükte bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü ne, bulmaca bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü ne demek, sözlükte bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, sözlük bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü açıklaması, bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bulmacada bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bulmaca çözümü bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü, bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü tanımı, bakterilerin çomak biçiminde ince uzun olan türü nedir