Baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya bulmacada nedir?

Baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya“ sorusuna cevap olarak “AKASYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya', baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, bulmaca çözümü baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya ne demek, bulmaca baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, bulmaca soruları baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya tanımı, baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya nedir, sözlükte baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, bulmacada baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, sözlük baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya, sözlükte baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya ne, baklagiller familyasından genellikle hep yeşil yapraklı ve dikenli ağaç ya açıklaması