Bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek bulmacada nedir?

Bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek“ sorusuna cevap olarak “BADIÇBADİÇ”, “FAVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, bulmaca soruları bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, bulmacada bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek tanımı, bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek ne demek, bulmaca sözlüğü 'bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek', bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek nedir, sözlükte bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, bulmaca bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, sözlük bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek, sözlükte bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek ne, bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek açıklaması, bulmaca çözümü bakla içiyle yapılan zeytinyağlı yemek