Bakırca zengin kalkopirit tipi bulmacada nedir?

Bakırca zengin kalkopirit tipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakırca zengin kalkopirit tipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakırca zengin kalkopirit tipi“ sorusuna cevap olarak “BARNHARDİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bakırca zengin kalkopirit tipi tanımı, sözlükte bakırca zengin kalkopirit tipi, bakırca zengin kalkopirit tipi açıklaması, bulmaca soruları bakırca zengin kalkopirit tipi, bakırca zengin kalkopirit tipi ne demek, bulmaca çözümü bakırca zengin kalkopirit tipi, sözlük bakırca zengin kalkopirit tipi, bulmaca bakırca zengin kalkopirit tipi, bulmacada bakırca zengin kalkopirit tipi, bakırca zengin kalkopirit tipi, bakırca zengin kalkopirit tipi nedir, bulmaca sözlüğü 'bakırca zengin kalkopirit tipi', sözlükte bakırca zengin kalkopirit tipi ne