Bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu bulmacada nedir?

Bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “DİPLOPİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, sözlükte bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, bulmaca çözümü bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, bulmaca sözlüğü 'bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu', bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu nedir, bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu açıklaması, sözlükte bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu ne, bulmaca soruları bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu ne demek, bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, bulmacada bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, sözlük bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu, bakılan cismin çift olarak algılandığı görme bozukluğu tanımı