Baharda Yetişen Ve Yaprağından Börek Yapılan Bir Bitki bulmacada nedir?

Baharda Yetişen Ve Yaprağından Börek Yapılan Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baharda Yetişen Ve Yaprağından Börek Yapılan Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baharda Yetişen Ve Yaprağından Börek Yapılan Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “BALIMIŞIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmacada baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki açıklaması, bulmaca baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki', sözlükte baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, sözlük baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, bulmaca soruları baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, bulmaca çözümü baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki nedir, baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki, baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki ne demek, sözlükte baharda yetişen ve yaprağından börek yapılan bir bitki ne