Bahar Başlangıcında Görülen İlk Yeşillikler bulmacada nedir?

Bahar Başlangıcında Görülen İlk Yeşillikler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bahar Başlangıcında Görülen İlk Yeşillikler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bahar Başlangıcında Görülen İlk Yeşillikler“ sorusuna cevap olarak “ACIKINTIMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler ne, bulmacada bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, sözlükte bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler tanımı, bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler ne demek, bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler nedir, bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler açıklaması, sözlük bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, bulmaca çözümü bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, bulmaca bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler, bulmaca sözlüğü 'bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler', bulmaca soruları bahar başlangıcında görülen i̇lk yeşillikler