Babil sürgününden sonra Yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması bulmacada nedir?

Babil sürgününden sonra Yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Babil sürgününden sonra Yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Babil sürgününden sonra Yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması“ sorusuna cevap olarak “DİASPORA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması', babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması nedir, babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması ne demek, bulmaca soruları babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, bulmaca babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, sözlükte babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması ne, babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması tanımı, sözlük babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, bulmacada babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması açıklaması, bulmaca çözümü babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması, sözlükte babil sürgününden sonra yahudilerin çeşitli yabancı topraklara dağılması