Başka Türden Bir Canlıdan Alınan Bir Parçayı Bir Başka Canlıya Nakletme Ameliyatı bulmacada nedir?

Başka Türden Bir Canlıdan Alınan Bir Parçayı Bir Başka Canlıya Nakletme Ameliyatı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başka Türden Bir Canlıdan Alınan Bir Parçayı Bir Başka Canlıya Nakletme Ameliyatı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başka Türden Bir Canlıdan Alınan Bir Parçayı Bir Başka Canlıya Nakletme Ameliyatı“ sorusuna cevap olarak “HETEROPLSTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

sözlük başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, bulmaca soruları başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı', başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı tanımı, bulmaca çözümü başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, bulmacada başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, bulmaca başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, sözlükte başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı, başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı ne demek, sözlükte başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı ne, başka türden bir canlıdan alınan bir parçayı bir başka canlıya nakletme ameliyatı nedir