Başa takılan elmas ya da altın iğne bulmacada nedir?

Başa takılan elmas ya da altın iğne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başa takılan elmas ya da altın iğne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başa takılan elmas ya da altın iğne“ sorusuna cevap olarak “BANDANA”, “GELGEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları başa takılan elmas ya da altın iğne, bulmacada başa takılan elmas ya da altın iğne, bulmaca çözümü başa takılan elmas ya da altın iğne, başa takılan elmas ya da altın iğne tanımı, sözlükte başa takılan elmas ya da altın iğne ne, başa takılan elmas ya da altın iğne ne demek, başa takılan elmas ya da altın iğne, başa takılan elmas ya da altın iğne açıklaması, sözlükte başa takılan elmas ya da altın iğne, sözlük başa takılan elmas ya da altın iğne, başa takılan elmas ya da altın iğne nedir, bulmaca sözlüğü 'başa takılan elmas ya da altın iğne', bulmaca başa takılan elmas ya da altın iğne