Başa dert açacak karışık durum bulmacada nedir?

Başa dert açacak karışık durum“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başa dert açacak karışık durum” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başa dert açacak karışık durum“ sorusuna cevap olarak “BANDANA”, “ÇAPANOĞLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

başa dert açacak karışık durum tanımı, sözlük başa dert açacak karışık durum, başa dert açacak karışık durum ne demek, bulmaca sözlüğü 'başa dert açacak karışık durum', sözlükte başa dert açacak karışık durum ne, bulmaca soruları başa dert açacak karışık durum, başa dert açacak karışık durum açıklaması, başa dert açacak karışık durum nedir, başa dert açacak karışık durum, bulmacada başa dert açacak karışık durum, sözlükte başa dert açacak karışık durum, bulmaca çözümü başa dert açacak karışık durum, bulmaca başa dert açacak karışık durum