Başıboş hayvanların salındığı çayırlık bulmacada nedir?

Başıboş hayvanların salındığı çayırlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başıboş hayvanların salındığı çayırlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başıboş hayvanların salındığı çayırlık“ sorusuna cevap olarak “HAYTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte başıboş hayvanların salındığı çayırlık, sözlükte başıboş hayvanların salındığı çayırlık ne, başıboş hayvanların salındığı çayırlık nedir, başıboş hayvanların salındığı çayırlık tanımı, bulmaca soruları başıboş hayvanların salındığı çayırlık, bulmaca sözlüğü 'başıboş hayvanların salındığı çayırlık', başıboş hayvanların salındığı çayırlık ne demek, bulmacada başıboş hayvanların salındığı çayırlık, bulmaca başıboş hayvanların salındığı çayırlık, sözlük başıboş hayvanların salındığı çayırlık, bulmaca çözümü başıboş hayvanların salındığı çayırlık, başıboş hayvanların salındığı çayırlık, başıboş hayvanların salındığı çayırlık açıklaması