Baş tarafın kıça doğru daha batık olması bulmacada nedir?

Baş tarafın kıça doğru daha batık olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baş tarafın kıça doğru daha batık olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baş tarafın kıça doğru daha batık olması“ sorusuna cevap olarak “BASLI”, “ŞNORKEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları baş tarafın kıça doğru daha batık olması, baş tarafın kıça doğru daha batık olması, baş tarafın kıça doğru daha batık olması açıklaması, bulmaca çözümü baş tarafın kıça doğru daha batık olması, bulmacada baş tarafın kıça doğru daha batık olması, baş tarafın kıça doğru daha batık olması tanımı, bulmaca baş tarafın kıça doğru daha batık olması, sözlükte baş tarafın kıça doğru daha batık olması ne, baş tarafın kıça doğru daha batık olması ne demek, sözlükte baş tarafın kıça doğru daha batık olması, bulmaca sözlüğü 'baş tarafın kıça doğru daha batık olması', baş tarafın kıça doğru daha batık olması nedir, sözlük baş tarafın kıça doğru daha batık olması