Baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi bulmacada nedir?

Baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi“ sorusuna cevap olarak “BALTABURUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi ne demek, bulmaca baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi açıklaması, bulmaca çözümü baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, bulmaca soruları baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi tanımı, sözlükte baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, sözlükte baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi ne, baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi nedir, baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi, bulmaca sözlüğü 'baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi', bulmacada baş tarafı balta ağzı gibi düz olan gemi