Bağdadi Duvarlara Çakılan Tahtalar bulmacada nedir?

Bağdadi Duvarlara Çakılan Tahtalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bağdadi Duvarlara Çakılan Tahtalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bağdadi Duvarlara Çakılan Tahtalar“ sorusuna cevap olarak “BADAVRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, bulmaca soruları bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, bağdadi duvarlara çakılan tahtalar ne demek, bulmaca çözümü bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, sözlükte bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, sözlükte bağdadi duvarlara çakılan tahtalar ne, bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, bağdadi duvarlara çakılan tahtalar tanımı, bağdadi duvarlara çakılan tahtalar nedir, bağdadi duvarlara çakılan tahtalar açıklaması, sözlük bağdadi duvarlara çakılan tahtalar, bulmaca sözlüğü 'bağdadi duvarlara çakılan tahtalar', bulmaca bağdadi duvarlara çakılan tahtalar