Bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk bulmacada nedir?

Bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk“ sorusuna cevap olarak “DİKEÇEMEN”, “İKEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk tanımı, sözlükte bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bulmaca sözlüğü 'bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk', bulmacada bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk açıklaması, sözlük bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bulmaca bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk ne demek, sözlükte bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk ne, bulmaca çözümü bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bulmaca soruları bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk, bağ çubuğu dikmek için delik açmaya yarayan çubuk nedir