BDT'da Vahş ırmağıı üzerinde bir baraj bulmacada nedir?

BDT'da Vahş ırmağıı üzerinde bir baraj“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “BDT'da Vahş ırmağıı üzerinde bir baraj” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “BDT'da Vahş ırmağıı üzerinde bir baraj“ sorusuna cevap olarak “NUREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj açıklaması, sözlükte bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj ne, bulmaca soruları bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj ne demek, sözlükte bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bulmaca çözümü bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bulmaca bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, sözlük bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj, bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj nedir, bulmaca sözlüğü 'bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj', bdtda vahş ırmağıı üzerinde bir baraj tanımı