B.M. Sanayi ve Kalkınma Örgütü bulmacada nedir?

B.M. Sanayi ve Kalkınma Örgütü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “B.M. Sanayi ve Kalkınma Örgütü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “B.M. Sanayi ve Kalkınma Örgütü“ sorusuna cevap olarak “UNIDO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte b.m. sanayi ve kalkınma örgütü ne, bulmaca sözlüğü 'b.m. sanayi ve kalkınma örgütü', b.m. sanayi ve kalkınma örgütü tanımı, b.m. sanayi ve kalkınma örgütü nedir, b.m. sanayi ve kalkınma örgütü açıklaması, bulmacada b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, bulmaca b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, b.m. sanayi ve kalkınma örgütü ne demek, sözlük b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, bulmaca çözümü b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, sözlükte b.m. sanayi ve kalkınma örgütü, bulmaca soruları b.m. sanayi ve kalkınma örgütü