B.M. Endüstriyel Kalkınma Örgütü bulmacada nedir?

B.M. Endüstriyel Kalkınma Örgütü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “B.M. Endüstriyel Kalkınma Örgütü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “B.M. Endüstriyel Kalkınma Örgütü“ sorusuna cevap olarak “UNIDO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlük b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, b.m. endüstriyel kalkınma örgütü nedir, bulmacada b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, sözlükte b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, b.m. endüstriyel kalkınma örgütü ne demek, bulmaca b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, sözlükte b.m. endüstriyel kalkınma örgütü ne, bulmaca soruları b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, bulmaca çözümü b.m. endüstriyel kalkınma örgütü, b.m. endüstriyel kalkınma örgütü açıklaması, bulmaca sözlüğü 'b.m. endüstriyel kalkınma örgütü', b.m. endüstriyel kalkınma örgütü tanımı, b.m. endüstriyel kalkınma örgütü