B.M. Afetzedelere Yardım Kuruluşu bulmacada nedir?

B.M. Afetzedelere Yardım Kuruluşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “B.M. Afetzedelere Yardım Kuruluşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “B.M. Afetzedelere Yardım Kuruluşu“ sorusuna cevap olarak “UNDRO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

b.m. afetzedelere yardım kuruluşu tanımı, sözlükte b.m. afetzedelere yardım kuruluşu ne, b.m. afetzedelere yardım kuruluşu nedir, bulmacada b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, bulmaca b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, sözlük b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, b.m. afetzedelere yardım kuruluşu ne demek, b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, bulmaca soruları b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, bulmaca sözlüğü 'b.m. afetzedelere yardım kuruluşu', sözlükte b.m. afetzedelere yardım kuruluşu, b.m. afetzedelere yardım kuruluşu açıklaması, bulmaca çözümü b.m. afetzedelere yardım kuruluşu