Büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık bulmacada nedir?

Büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “DELİDANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, sözlük büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, sözlükte büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık ne, büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık nedir, büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık tanımı, bulmaca sözlüğü 'büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık', büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık açıklaması, bulmaca büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulmacada büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, sözlükte büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, bulmaca çözümü büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık, büyükbaş hayvanlarda görülen bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık ne demek