Büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine bulmacada nedir?

Büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine“ sorusuna cevap olarak “KONKASÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine tanımı, bulmacada büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, bulmaca çözümü büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine ne demek, büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine nedir, bulmaca büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, bulmaca soruları büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, bulmaca sözlüğü 'büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine', sözlükte büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, sözlükte büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine ne, sözlük büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine, büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine açıklaması