Büyük Selçuklular ile Gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve Büyük Sel bulmacada nedir?

Büyük Selçuklular ile Gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve Büyük Sel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük Selçuklular ile Gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve Büyük Sel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük Selçuklular ile Gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve Büyük Sel“ sorusuna cevap olarak “DANDANAKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, sözlükte büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel ne, bulmaca büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel tanımı, bulmacada büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, sözlük büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, bulmaca çözümü büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, bulmaca soruları büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel açıklaması, bulmaca sözlüğü 'büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel', büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel ne demek, büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel, büyük selçuklular ile gazneliler arasında 1040 yılında yapılan ve büyük sel nedir