Büyük Sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr bulmacada nedir?

Büyük Sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük Sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük Sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr“ sorusuna cevap olarak “HARMATTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr açıklaması, büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr ne demek, bulmaca büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, bulmaca çözümü büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr nedir, sözlük büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr tanımı, bulmacada büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, bulmaca sözlüğü 'büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr', sözlükte büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr ne, sözlükte büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr, bulmaca soruları büyük sahra’da özellikle kış aylarında esen sıcak ve kuru rüzgâr