Büyük Gemilerin Onarılmak İçin Çekildikleri Yer bulmacada nedir?

Büyük Gemilerin Onarılmak İçin Çekildikleri Yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük Gemilerin Onarılmak İçin Çekildikleri Yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük Gemilerin Onarılmak İçin Çekildikleri Yer“ sorusuna cevap olarak “HAVUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer ne demek, sözlükte büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer ne, büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer açıklaması, sözlük büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, bulmaca soruları büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, bulmacada büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, sözlükte büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer nedir, büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer tanımı, bulmaca büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer, bulmaca sözlüğü 'büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer', bulmaca çözümü büyük gemilerin onarılmak i̇çin çekildikleri yer