Bütünüyle Havada Yaşayan Bitkilere Verilen Ad bulmacada nedir?

Bütünüyle Havada Yaşayan Bitkilere Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bütünüyle Havada Yaşayan Bitkilere Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bütünüyle Havada Yaşayan Bitkilere Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “AEROFİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad açıklaması, bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad ne demek, bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, bulmaca çözümü bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, sözlükte bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad tanımı, bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad nedir, bulmaca sözlüğü 'bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad', sözlükte bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad ne, bulmaca bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, bulmaca soruları bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad, sözlük bütünüyle havada yaşayan bitkilere verilen ad