Bütün vücuda yayılan enfeksiyon bulmacada nedir?

Bütün vücuda yayılan enfeksiyon“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bütün vücuda yayılan enfeksiyon” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bütün vücuda yayılan enfeksiyon“ sorusuna cevap olarak “HARMANİHARMANİYE”, “SEPSİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bütün vücuda yayılan enfeksiyon, bulmacada bütün vücuda yayılan enfeksiyon, sözlük bütün vücuda yayılan enfeksiyon, sözlükte bütün vücuda yayılan enfeksiyon, bütün vücuda yayılan enfeksiyon tanımı, bütün vücuda yayılan enfeksiyon ne demek, bulmaca çözümü bütün vücuda yayılan enfeksiyon, bütün vücuda yayılan enfeksiyon nedir, bulmaca bütün vücuda yayılan enfeksiyon, bulmaca sözlüğü 'bütün vücuda yayılan enfeksiyon', bütün vücuda yayılan enfeksiyon açıklaması, bulmaca soruları bütün vücuda yayılan enfeksiyon, sözlükte bütün vücuda yayılan enfeksiyon ne