Böbrek hastalığını tanımlayan genel terim bulmacada nedir?

Böbrek hastalığını tanımlayan genel terim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Böbrek hastalığını tanımlayan genel terim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Böbrek hastalığını tanımlayan genel terim“ sorusuna cevap olarak “NEFROPATİ”, “ÜRETER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte böbrek hastalığını tanımlayan genel terim ne, böbrek hastalığını tanımlayan genel terim açıklaması, sözlükte böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, böbrek hastalığını tanımlayan genel terim nedir, bulmaca böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, bulmaca soruları böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, bulmaca çözümü böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, bulmacada böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, sözlük böbrek hastalığını tanımlayan genel terim, böbrek hastalığını tanımlayan genel terim ne demek, bulmaca sözlüğü 'böbrek hastalığını tanımlayan genel terim', böbrek hastalığını tanımlayan genel terim tanımı, böbrek hastalığını tanımlayan genel terim