Böbrek Hastalıklarını İnceleyen Hekimlik Dalı bulmacada nedir?

Böbrek Hastalıklarını İnceleyen Hekimlik Dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Böbrek Hastalıklarını İnceleyen Hekimlik Dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Böbrek Hastalıklarını İnceleyen Hekimlik Dalı“ sorusuna cevap olarak “NEFROLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı ne demek, böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı nedir, sözlük böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı açıklaması, sözlükte böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, bulmaca soruları böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, sözlükte böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı ne, bulmaca böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, bulmaca sözlüğü 'böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı', bulmacada böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı, böbrek hastalıklarını i̇nceleyen hekimlik dalı tanımı